HEX

ISBN: 9781444793239 Categorii: Diverse. An apariție: 2016 Autor: Thomas Olde Heuvelt Editură: Hodder & Stoughton General Division Tip copertă: Paperback Număr pagini: 384 Stoc: La comandă

Puteți plasa comenzi doar după login

The incredible, horrifying thriller from the Hugo-winning author of 'The Day the World Turned Upside Down', perfect for fans of Neil Gaiman, Adam Nevill and Stephen King.

Limba
Engleza
Autor
Thomas Olde Heuvelt
Data Publicarii
2016
Editura
Hodder & Stoughton General Division
Inaltime
13.1
Latime
19.8
Grosime
2.7
Tip Coperta
Paperback
Nr Pag
384
Traducatori
Nancy Forest-Flier
Bic
FK
Greutate
270
Istoric preț pentru: HEX

Produse similare